Співпраця «НВЦ Теплокомплект» з компанією Viessmann

Компанія Viessmann є світовим лідером з виробництва опалювальної техніки, теплових насосів, сонячних колекторів.

Обладнання від Viessmann дуже поширене у всьому світі та широко використовується в Україні.

Viessmann – це якість перевірена часом. Продукція Viessmann відзначається простотою та легкістю експлуатації, надійністю та високою ефективністю.

У високій якості обладнання Viessmann фахівці «НВЦ Теплокомплект» переконались давно. На протязі значного періоду Теплокомплект співпрацює з Viessmann, має досвід монтажу та експлуатації об’єктів з обладнанням від Viessmann.

Висока енергоефективность обладнання Viessmann забезпечує стабільні та привабливі  техніко-економічні показники проектів енергоефективності із використанням цього обладнання. В цьому переконались енергоаудитори нашої компанії.

Нажаль, в останні роки співпраця нашого підприємства з Viessmann була не досить активною. Цьому є певні пояснення та найголовнішою причиною є кризовий стан української економіки.

Із задоволенням відзначаємо, що наша співпраця з Viessmann в 2015-2016 роках суттєво активізувалась. Зараз наша компанія виконує комплекс робіт по монтажу газових котлів Viessmann. Отриманий перший  досвід експлуатації твердопаливних котлів від Viessmann.

?

 

З компанією Viessmann працювати легко та приємно. Фахівці «НВЦ Теплокомплект» налаштовані на посилення  співпраці  з  компанієює Viessmann.

Приємно відзначити, що в компанії Viessmann працюють  висококваліфіковані фахівці, що добре розуміються на обладнанні та знають потреби українського ринку енергоефективності. Приводимо статтю провідного менеджера компанії Viessmann Олега Заяць: AWT_N5_отопление

Про включення НВЦ Теплокомплект до рекомендованого Держкоменергоефективності Переліку підприємств енергетичного сервісу.

В Україні прийнятий Закон «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Закон носить досить помпезну багатообіцяючу назву, яка відповідає довгожданній меті — впровадженню енергетичного сервісу та ідеології перфоманс-контрактів. На жаль помпезність назви не відповідає якості Закону і, як здається, законодавець вже розуміє це. Згаданийй Закон є першим Законом, який стосується енергетичного сервісу. Тому підприємство «НВЦ Теплокомплект»  зацікавлене в тому, щоб цей Закон був допрацьований та став потужним рушієм розвитку енергетичного сервісу в Україні.

З перших днів створення підприємство рухалось по шляху комплексного виконання енергосервісних робіт з прийняттям на себе відповідальності за кінцевий результат. Тому ми із задоволенням інформуємо, що підприємство «НВЦ Теплокомплект» включене до «Переліку підприємств, що здійснюють послуги з енергетичного аудиту, енергосервісу, впроваджують системи енергоменеджменту». Згаданий перелік розміщений на офіційному сайті Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України. З переліком можна ознайомитись за посиланням:

http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment

Своє бачення процесів енергетичного сервісу та впровадження енергосервісних договорів «НВЦ Теплокомплект» представляє у презентації:  Презентація. «Про енергоефективність та енергосервіс«