Публикации

До питання про електроакумуляційне опалення та гаряче водопостачання

Журнал Міністерства з питань житлово-комунального господарства України «Житлово-комунальне господарство України» №8 (21) жовтень 2009 р

В журналі опублікована стаття, підготовлена енергоаудирторами підприємства «НВЦ Теплокомплект» Парасочкою С.О. та Хрящевським В.М., ща має назву «До питання про електроакумуляційне опалення та гаряче водопостачання». В статті розглядаються показники ефективності впровадження...Read More »


Тепло зі стоків зовсім не дивина

Працівники Затуринської очисної каналізаційної станції, одного з об’єктів обласного комунального підприємства «Полтававодоканал», вперше почали одержувати тепло зі стічних вод. Начальник Затуринської станції Іван Мистюк упевнений, що нічого складного в цьому немає.

Метод обігріву ґрунтується на принципі геотермальної системи. Температура каналізаційних стоків, які перекачуються насосною станцією з Полтави,...Read More »


Журнал "Отопление, водоснабжение, вентиляция + кондиционеры"

Предприятие «Теплокомплект» на протяжении ряда лет занимается проблемами коммунального теплоснабжения. Своим опытом специалисты «Теплокомплекта» постоянно делятся на семинарах и конференциях, а также на страницах периодической печати. Предлагаем ознакомиться со статьми «Энергоэффективность систем теплоснабжения жилищно-коммунального сектора и бюджетной сферы» и «Прблемы энергосбережения и энергоэффективности в Украине», опубливанными в...Read More »


Творчий колектив по впровадженню альтернативного теплопостачання

В журналі Міністарства з питань житлово-комунального господарства України «Жилово-комунальне господарство України» № 2(15) в статті «Теплові насоси — пріоритетний напрямок розвитку енергозберігаючих технологій» дана інформація про створення в Полтавському комунальному підприємстві «Полтававодоканал» творчого колективу по впровадженню альтернативного теплопостачання. Впровадження  теплових насосів в Затуріно — це перший крок творчого...Read More »


Промышленная апробация Методики режимной наладки

Научно-технический журнал «ЭКОТЕХНОЛОГИИ И РЕСУРСОСБЕРЕЖЕНИЕ» №3 1993 год
Одним из направлениний деятельности предприятия «НВЦ Теплокомплект» есть эколого-теплотехнические режимно-наладочные испытания ьтопливосжигающего оборудования. Для предприятия — это традиционный вид деятельности.
Директор предприятия Парасочка С.А. — член авторского коллектива по разработке «Методики комплексных эколого-теплотехнических испытаний топливосжигающего оборудования»...Read More »

Про ефективність інвестицій в енергозбереження України

Існує думка, що державні кошти, які вкладались в енергозбереження в попередні роки не дали бажаного результату. Але необхідно з’ясувати, чому так сталося. Причин, але одна з них не викликає сумнівів: між вкладанням коштів та очікуваним результатом не існувало прямого зв’язку. Механізм фінансування заходів з енергозбереження є недосконалим Наведемо...Read More »