Про включення НВЦ Теплокомплект до рекомендованого Держкоменергоефективності Переліку підприємств енергетичного сервісу.

В Україні прийнятий Закон «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Закон носить досить помпезну багатообіцяючу назву, яка відповідає довгожданній меті — впровадженню енергетичного сервісу та ідеології перфоманс-контрактів. На жаль помпезність назви не відповідає якості Закону і, як здається, законодавець вже розуміє це. Згаданийй Закон є першим Законом, який стосується енергетичного сервісу. Тому підприємство «НВЦ Теплокомплект»  зацікавлене в тому, щоб цей Закон був допрацьований та став потужним рушієм розвитку енергетичного сервісу в Україні.

З перших днів створення підприємство рухалось по шляху комплексного виконання енергосервісних робіт з прийняттям на себе відповідальності за кінцевий результат. Тому ми із задоволенням інформуємо, що підприємство «НВЦ Теплокомплект» включене до «Переліку підприємств, що здійснюють послуги з енергетичного аудиту, енергосервісу, впроваджують системи енергоменеджменту». Згаданий перелік розміщений на офіційному сайті Державного агенства з енергоефективності та енергозбереження України. З переліком можна ознайомитись за посиланням:

http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment

Своє бачення процесів енергетичного сервісу та впровадження енергосервісних договорів «НВЦ Теплокомплект» представляє у презентації:  Презентація. «Про енергоефективність та енергосервіс«