Участь «НВЦ Теплокомплект» у семінарі системи УКРІНТЕРМ в м. Біла Церква.

26 квітня 2017 року в учбовому центрі ТОВ «СП «УКРІНТЕРМ» м. Біла Церква відбувся семінар-нарада технічних та сервісних служб системи УКРІНТЕРМ. Для участі у семінарі-нараді був запрошений директор «НВЦ Теплокомплект» С.Парасочка.

На базі системи УКРІНТЕРМ, яка об’єднує більше 1200 працівників, створена Корпорація «Європейська енергетична компанія». Корпорація є юридично завершеним об’єднанням інтелектуальних, професійних, фінансових, виробничих та трудових ресурсів 23 підприємств теплотехнічного напрямку України. Корпорація створена для реалізації загальнонаціональних та регіональних проектів енергоефективності. Тому участь у семінарі для компанії «НВЦ Теплокомплект» є важливою, бо напрямки діяльності Корпорації зрозумілі, співпадають із сферою діяльності «НВЦ Теплокомплект» та створюють можливість для співпраці.

  

Тема презентації: «Енергоефективність, Енергосервіс, Енергетичний аудит». Ця тема для сучасної України є надзвичайно важливою та актуальною. Але, як показав час, вона є значно складнішою, ніж видавалась та потребує значних зусиль для  її опанування та пошуку шляхів для успішної реалізації проектів підвищення енергетичної ефективності.

Матеріали виступу С.Парасочки на семінарі в презентації  ЕнергоефективністьЕнергосервісЕнергоаудит